NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Randomize
pl: Wylosuj

en: Multilingual options
pl: Opcje obsługi wielojęzyczności

en: Title (link)
pl: Tytuł (odnośnik)

en: Title (no link)
pl: Tytuł (bez odnośnika)

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: Formatter
pl: Formater

en: Pager element
pl: Element stronicowania

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
pl: Delta umożliwia wskazanie, który z elementów pola wielowartościowego ma być zwracany w relacji. Wpisanie "1" spowoduje użycie pierwszego elementu, "2" - drugiego itd. Jeśli wybierzemy "Wszystkie" każdy z elementów utworzy odrębny wiersz, co może powodować występowanie zduplikowanej treści.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
pl: Przedrostek jaki ma być wstawiany przed wartością pola, na przykład '$' lub '&euro; '. Pozostawienie pustego pola oznacza brak przedrostka. Formę pojedynczą i mnogą należy oddzielić znakiem pionowej kreski ('funt|funtów').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
pl: Sufiks jaki ma być dopisany za polem, na przykład 'kbps' lub 'pln'. Pozostawienie pustego pola oznacza brak sufiksu. Formę pojedynczą i mnogą należy oddzielić znakiem pionowej kreski ('złoty|złotych').

en: Display prefix and suffix.
pl: Pokazuj przedrostek i przyrostek.

en: Display with prefix and suffix.
pl: Wyświetl z przedrostkiem i przyrostkiem.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Rendered node
pl: Przetworzony węzeł

en: View mode: %mode
pl: Tryb widoku: %mode
