NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Fields
fa: میدانها

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Operator
fa: عملگر

en: Limit
fa: محدوده

en: Randomize
fa: تصادفی

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: یک رشته مانند '$ ' or '&euro; ' که پسوند متن مورد نظر خواهد شد وارد نمایید. برای هیچ خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با | از هم جدا کنید ('pound|pounds').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: یک رشته مانند ' m', ' kb/s'  که پیشوند متن مورد نظر خواهد شد وارد نمایید. برای هیچ خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با | از هم جدا کنید ('pound|pounds').

en: Display prefix and suffix.
fa: نمایش پیشوند و پسوند.

en: Display with prefix and suffix.
fa: نمایش با پیشوند و پسوند.

en: View mode
fa: نحوه نمایش
