NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Fields
sk: Polia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Operator
sk: Operátor

en: Randomize
sk: Náhodne

en: Multilingual options
sk: Viacjazyčné možnosti

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: Display prefix and suffix.
sk: Zobraziť predponu a príponu.

en: Display with prefix and suffix.
sk: Zobraziť s predponou a príponou.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
