NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: All
th: ทั้งหมด

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Limit
th: จำกัด

en: View mode
th: โหมดของวิว
