NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Delta
uk: Дельта

en: Fields
uk: Поля

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Operator
uk: Оператор

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Randomize
uk: Випадково

en: Multilingual options
uk: Параметри багатомовності

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва (без посилання)

en: Display as
uk: Показати, як

en: Formatter
uk: Форматер

en: Pager element
uk: Розбиття по сторінках

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: Referring Node Types
uk: типи, Що Посилаються, документів

en: Referring Fields
uk: поля, Що Посилаються,

en: Referrers Per Page
uk: матеріалів, Що Посилаються, на сторінку

en: Referring nodes to display per page. 0 for no paging.
uk: Скільки виводити матеріалів, що посилаються, на сторінку. Напишіть 0 для відключення розбивки на сторінки.

en: Refferer Sort Order
uk: Порядок сортування документів, що посилаються,

en: Chronological Order
uk: Хронологічний порядок

en: Reverse Chronological Order
uk: Зворотний хронологічний порядок

en: Read-Only List
uk: Список тільки для перегляду

en: Referrers
uk: ðÏÓÉÌÁÎÎÑ

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
uk: Зазначте символи, що будуть передувати значенню, наприклад '$ ' or '&euro; '. Якщо не потрібно, залиште поле порожнім. Однину та множину розділяти вертикальною рискою ('pound|pounds').

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
uk: Зазначте символи, що будуть після значення, наприклад ' м', ' кБ/с'. Якщо не потрібно, залиште поле порожнім. Однину та множину розділяти вертикальною рискою ('pound|pounds').

en: Display prefix and suffix.
uk: Відображати префікс та суфікс.

en: Display with prefix and suffix.
uk: Відображати з префіксом та суфіксом.

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Rendered node
uk: Відображуваний матеріал

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode
