NodeReferrer (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Node
ur: نوڈ

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
