Nodes In Block (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: published
af: gepubliseerd

en: Blocks
af: Blokke
