Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Configure
ast: Configurar

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: published
ast: espublizáu
