Nodes In Block (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Configure
be: Правіць

en: Visibility
be: Бачнасць

en: published
be: апублікавана

en: Blocks
be: Блокі

en: Node status
be: Статус вузла
