Nodes In Block (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Visibility
bg: Видимост

en: published
bg: публикувано

en: Blocks
bg: Блокове

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
