Nodes In Block (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: published
bn: প্রকাশিত
