Nodes In Block (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
