Nodes In Block (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Show on every page except the listed pages.
bs: Prikaži na svakoj stranici osim na navedenim.

en: Show on only the listed pages.
bs: Prikaži samo na navedenim stranicama.

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: published
bs: objavljen

en: Blocks
bs: Blokovi
