Nodes In Block (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
da: Vis på alle sider undtagen de nævnte.

en: Show on only the listed pages.
da: Vis kun på de nævnte sider.

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Configure
da: Konfigurér

en: Visibility
da: Synlighed

en: published
da: udgivet

en: Blocks
da: Blokke

en: Queue
da: Kø
