Nodes In Block (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Show on every page except the listed pages.
eo: Montru en ĉiuj paĝoj krom la jenaj.

en: Show on only the listed pages.
eo: Montru nur sur la jenaj paĝoj.

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Configure
eo: Agordu

en: Visibility
eo: Videbleco

en: published
eo: publikigita

en: Blocks
eo: Blokoj
