Nodes In Block (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: unpublished
et: avaldamata

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: published
et: avaldatud

en: Blocks
et: Plokid

en: Node status
et: Sisuelemendi staatus
