Nodes In Block (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: published
eu: argitaratuta

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Queue
eu: Ilara
