Nodes In Block (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: published
fi: julkaistu

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Queue
fi: Jono

en: Create new @type
fi: Luo uusi @type

en: Node status
fi: Solmun tilanne
