Nodes In Block (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: published
hr: objavljeno

en: Blocks
hr: Blokovi
