Nodes In Block (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: published
hy: հրատարակված

en: Blocks
hy: Բլոկներ
