Nodes In Block (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: Visibility
kk: Көріну

en: published
kk: жарияланған

en: Blocks
kk: Блоктар
