Nodes In Block (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
