Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Visibility
ku: بینایی

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
