Nodes In Block (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai šajās lapās.

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Visibility
lv: Redzamība

en: published
lv: publicēts

en: Blocks
lv: Bloki
