Nodes In Block (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Show on every page except the listed pages.
mg: Asehoy amin'ny pejy rehetra afa-tsy ireo pejy voatanisa.

en: Show on only the listed pages.
mg: Asehoy ireo pejy voatanisa ihany.

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: published
mg: azo vakiana
