Nodes In Block (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Show on every page except the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ကျန်တဲ့စာမျက်နှာအားလုံးပြပါ

en: Show on only the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာပြပါ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: published
my: ရေးသားပြီး
