Nodes In Block (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Show on every page except the listed pages.
nn: Vis på alle sider utanom på desse sidene.

en: Show on only the listed pages.
nn: Vis bare på desse sidene.

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer

en: published
nn: publisert

en: Blocks
nn: Blokkar
