Nodes In Block (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Show on every page except the listed pages.
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକୁ  ଛାଡି, ସମସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Show on only the listed pages.
or: କେବଳ ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ
