Nodes In Block (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
