Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: Configure
ps: سازول

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: published
ps: خپاره شوي

en: Blocks
ps: غونډونه
