Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Configure
ro: Configurează

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: published
ro: publicat

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Node status
ro: Stare nod
