Nodes In Block (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Show on every page except the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු හැර ඉතිරි සියලු පිටු පෙන්වන්න.

en: Show on only the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු පමණක් පෙන්වන්න.

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
