Nodes In Block (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: published
sl: objavljeno

en: Blocks
sl: Bloki
