Nodes In Block (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Show on every page except the listed pages.
sq: Shfaqe në çdo faqe, me përjashtim të faqeve në listë.

en: Show on only the listed pages.
sq: Shfaqe vetëm tek faqet në listë.

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: published
sq: publikuar

en: Blocks
sq: Blloqet
