Nodes In Block (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Show on every page except the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో తప్ప ఇతర అన్నీ పేజీల్లోనూ చూపించు

en: Show on only the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో మాత్రమే చూపించు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: published
te: ప్రచురితం
