Nodes In Block (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Show on every page except the listed pages.
th: แสดงทุกหน้ายกเว้นหน้าเหล่านี้

en: Show on only the listed pages.
th: แสดงเฉพาะหน้าเหล่านี้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Blocks
th: บล็อค
