Nodes In Block (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Show on every page except the listed pages.
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalarda göster.

en: Show on only the listed pages.
tr: Sadece listelenen sayfalarda göster.

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: published
tr: yayında

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Node status
tr: Düğüm durumu
