Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Blocks
ug: تارماق رايون
