Nodes In Block (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Show on every page except the listed pages.
vi: Trình bày ở mọi trang ngoại trừ các trang được liệt kê.

en: Show on only the listed pages.
vi: Chỉ trình bày ở những trang được liệt kê.

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: published
vi: đã xuất bản

en: Blocks
vi: Khối

en: Queue
vi: Hàng đợi
