Nodes In Block (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Configure
am: ውቀር

en: published
am: የታተመ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
