Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Show on every page except the listed pages.
ar: اظهره في جميع الصفحات عدا الصفحات المحددة.

en: Show on only the listed pages.
ar: لا تظهره إلا في الصفحات المحددة.

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Configure
ar: ضبط

en: Visibility
ar: الرؤية

en: published
ar: منشور

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Node status
ar: حالة العقدة
