Nodes In Block (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Visibility
az: Görünüş

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Blocks
az: Bloklar

en: Node status
az: Nod statusu
