Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Configure
ca: Configura

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: published
ca: publicat

en: Blocks
ca: Blocs

en: Node status
ca: Estat del node
