Nodes In Block (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: unpublished
cs: skryto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: published
cs: zveřejněno

en: Blocks
cs: Bloky
