Nodes In Block (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Show on every page except the listed pages.
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Show on only the listed pages.
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Node status
el: Κατάσταση κόμβου
