Nodes In Block (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Configure
gl: Configurar

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: published
gl: publicado

en: Blocks
gl: Bloques

en: Queue
gl: Cola

en: Node status
gl: Estado do nodo
