Nodes In Block (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Configure
he: הגדרות

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: published
he: פורסם

en: Blocks
he: בלוקים

en: Queue
he: תור
