Nodes In Block (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Show on every page except the listed pages.
is: Sýna á öllum síðum nema þær sem eru á listanum.

en: Show on only the listed pages.
is: Sýna aðeins á síðum sem eru á listanum.

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: unpublished
is: óbirt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Configure
is: Stilla

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: published
is: birt

en: Blocks
is: Blokkir
