Nodes In Block (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: published
jv: dipacak

en: Blocks
jv: Blok
