Nodes In Block (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Blocks
ka: ბლოკები
